Sleep in Tokyo

Many travelers from other countries are surprised to see Japanese sleeping in the place they won’t sleep.

Wicked Winterfrost

Pikka juttu siit ei tule ja enda tehtud pilte on mul ka ainult kolm, kuigi sarnastele olukordadele olen ma tunnistajaks olnud kümneid ja kümneid kordi.

Jaapanlastele meeldib magada: nad võivad magada igas olukorras ja igal ajahetkel. Võibolla sellepärast, et vaesekestel on nii hullult pikad tööpäevad ja peale seda veel kohustuslik töökaaslastega pummeldamine. Võibolla lihtsalt sellepärast, et magamine on hea ja väike powernap võib anda juurde tohutult palju energiat. Kuid siiski on enamus magajaid, kes mulle silma jäävad, purjus viigipükste ja lipsudega mehed, kes on lihtsalt keset tänavat otsustanud väikese uinaku teha. Ja ümbritsevate inimeste reaktsioon? Eestis kutsutakse vist politsei ja viiakse kainestusmajja? Tokyos lastakse inimesel rahulikult oma uni täis magada ja proovitakse teist võimalikult vähe segada. Isegi siis, kui inimene magab otse keset kõnniteed või näiteks metroovaguni keskel põrandal.

Magamise kõige koomilisemaid vorme näeb rongipeatustes ja metroovagunites. Allpool olevad kasutatud pildid pärinevad veebisaidilt: http://www.japan-talk.com/jt/new/how-to-sleep-in-japan

View original post

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s